Disa nga produktet tona

lulet e mamitSi nje shpikje e momentit e mamit duke provuar me format prerese te biskotave, linden dhe Lulet e Mamit! Buka ne forme lule e pjekur ne furre dhe e mbushur me nje krem homogjen me arra dhe salce kosi, te bukra per tu pare dhe te shijshme, te paktën keshtu thonë


pasta sfogliaPasta sfoglia nje produkt i gjendur kudo ne shqiperi, shume i thjeshte per tu përdorur, gjen vend ne tavolinat tona te eventeve! Do e gjeni me forma te ndryshme te kripura ose te embla! Nder te preferuarat tona jane "pigs in a blanket" me pak fjalë pasta sfoglia e mbushur me salcice, nuk mbesin pas as lulet me kunguj, apo suksesi i te gjitha festave pasta sfoglia e mbushur me krem mortadele te cilat padyshim fitojne zemren e te gjitheve


cheesecakeCheesecake-u i famshem tashme i festave tona, nje baze e therrmuar biskote e mbuluar me krem djathi dhe ne fund nje shtrese reçeli manaferre, te gjitha te bëra ne shtepi! E gjitha kjo ne porcione individuale! Shija me e mire per te mbyllur festen!


paninet e nanësPaninet e Nanes jane te përgatitura me shume dashuri per cdo event nga vete Nana. Aroma e bukes homemade fiton zemrat e te gjitheve! Jane panine te vogla te cilat mbushen me proshute djathe (klasikja) por mund te modifikohen e te mbushen me shume lloje te tjera, fantazia eshte limiti.


tramezziniTe preferuarat e shokeve tane, te ashtuquajturat tramezzini, nje forme buke super e bute, e cila mund te kombinohet me lloj-lloj salcash dhe mbushjesh! Te preferuarat e momentit jane dy klasike, tramezzini pikant dhe tramezzini me pule! Te ngjashme me tea sandwich te Anglise, nuk mungojne ne asnje nga eventet tona!


piadineJu e dini qe piadinat jane te pëlqyera nga te gjithë, per kete ne edhe zgjodhëm te eksperimentojme me to! Ne na pelqejne me ullinj ose me proshutë ne forme trendafili, por te serviresh piadina me mbushje te ndryshme eshte menyra me e mire ti kënaqesh te gjithë!


Rreth nesh


Great food,
and a great storyGojë Gaditëse është një projekt i cili ofron shërbim catering dhe organizim eventesh!

Të gjitha produktet e cateringut janë të gatuara në shtëpi nga ne , dhe si te tilla mbajnë cilësinë e produkteve që përdor çdo njeri në shtëpi .

vlcsnap-2021-05-27-16h19m28s967